Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Zero tolerancji dla pijanych kierowców

Kolejny pijany kierowca został zatrzymany za kółkiem po telefonicznym zgłoszeniu od innych użytkowników. Wczoraj, około godziny 23.00 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację, że od Piątnicy, przez Most Hubala w kierunku Łomży jedzie opel astra, którego kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Młodzi ludzie cały czas na bieżąco informowali policjantów o poczynaniach kierowcy, który miał jeździć od krawędzi do krawędzi jezdni i po krawężnikach, aż do chwili ujęcia go.

Jak przekazuje oficer prasowy policji w Łomży okazało się, że siedzący za kierownicą 68-latek był mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Dziś ma usłyszeć zarzuty, z art. 178a par. 1 kk, za jazdę pod wpływem alkoholu i za to będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę