Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rozpoczyna się remont w komendzie

Główne zdjęcie
Komenda Miejska Policji w Łomży

Około 2,5 mln zł w tym roku i w sumie ok. 8,4 mln zł netto przez trzy lata pochłonie kompleksowy remont Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Prace mają rozpocząć lada dzień, ale przynajmniej na razie zarówno petenci jak i pracujący tu policjanci nie powinni odczuwać większych utrudnień. Z czasem się to zmieni, bo jeszcze w tym roku przebudowane ma być główne wejście do budynku przy ul. Wojska Polskiego 9. Łomżyńska komenda będzie gruntownie przebudowana w ramach centralnego „Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji”.

Kompleksowy remont Komendy Miejskiej Policji w Łomży obejmie główny budynek administracyjny w którym ma być przebudowane wejść, niektóre ściany wewnętrzne, zrobiona  nowa elewacja z dociepleniem budynku i wymianą stolarki, aż po wymianę masztów antenowych usytuowanych na dachu, ale także budynek garażowo-warsztatowy oraz zagospodarowanie terenu łącznie z wymianą ogrodzenia.  
- Planowane prace remontowe nie zakłócą pracy łomżyńskich policjantów – przekazuje Ewelina Szlesińska podkreślając, że takie remonty z powodzeniem realizowane są w komendach i komisariatach Policji w całej Polsce. - W wyniku remontu polepszą się warunki pracy naszych  funkcjonariuszy. Jednocześnie, zastosowane rozwiązania podniosą przede wszystkim komfort przyjmowania interesantów w łomżyńskiej komendzie - na czym nam bardzo zależy, gdyż często przychodzą do nas osoby, które padły ofiarą różnego rodzaju przestępstw.
Pierwsze prace remontowe budynku komendy będą niemal niewidoczne, bo będą prowadzone w piwnicach budynku.
- Mniej więcej po miesiącu, czyli pod koniec sierpnia rozpocznie się remont wejścia głównego i wówczas już do komendy będzie można wchodzić wejściem bocznym od strony małego parkingu – pododaje Urszula Brulińska.  
Tylko na prace remontowe, które mają być wykonane w tym roku, wydane ma być 2,5 mln zł. Przetarg na trzyletni remont komendy w Łomży wygrała firma z Wysokiego Mazowieckiego. Uzyskana w przetargu cena to 8 mln 399 tys. 670 zł. Wszystkie prace – zgodnie z zapisami przetargu – mają być ukończone w czwartym kwartale 2018 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę