Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Groźne zdarzenie

Skoda wypadła z drogi i dachowała. Groźnie wyglądające zdarzenie wydarzyło się we wtorek wieczorem w okolicach Jedwabnego. Na szczęście kierującej samochodem 23-letniej kobiecie i jadącej z nią dwójce małych dzieci nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło około 20.30 na drodze Janczewo – Jedwabne. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca skodą 23-latka prawdopodobnie niedostosowana prędkości jazdy do warunków na drodze i podczas gwałtownego hamowania wpadła w poślizg, straciła panowanie nad samochodem, który zjechał na lewy pas a następnie do rowu i dachował zatrzymując się na boku na pobliskiej łące.
W samochodzie wraz z kobietą podróżowała dwójka małych dzieci, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży policjanci wezwani do zdarzenia zatrzymali kierującej prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ona sama ze zdarzenia będzie musiała tłumaczyć się także przed sądem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę