Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Zawiodły hamulce

Litewski bus staranował barierki, ściął znak drogowych i potrącił 15-latka. Do zdarzenia, które mogło zakończyć się prawdziwym nieszczęściem doszło nocą w Grajewie. Szczęśliwie potrącony nastolatek nie doznał większych obrażeń, a jak się okazało przyczyną zdarzenia były hamulce, które przestały działać.

Groźnie wyglądające wydarzenie rozgrywały się tuz po godzinie 22. Jadąc droga nr 61 od strony Szczuczyna kierowca litewskiego bus, dojeżdżając w okolice przejazdu kolejowego zauważył, przestały działać hamulce w jego samochodzie. Bu uniknąć uderzenia w auta znajdujące się przed nim gwałtownie skręcił w ulicę Szkolną. Rozpędzony samochód wjechał w bariery ochronne oddzielające jezdnie od chodnika, ściął znak drogowy i potrącił 15-latka. Szczęśliwie nastolatek nie doznał większych obrażeń, a jedynie ogólnych potłuczeń. Mimo to lekarze pogotowia zdecydowali o przewiezieniu go do szpitala na badania kontrolne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę