Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Nielegalna uprawa marihuany

Główne zdjęcie
Jedna z roślinek przejętych przez policję

Dwóch 22-latków podejrzanych jest o nielegalną uprawę konopi. Policjanci odnaleźli plantację na zakrzewionym terenie w pobliżu jednego z pustostanów w gminie Piątnica. Były tam 24 krzaki tej rośliny, a poletkiem opiekowali się właśnie ci 22-latkowie.

Jak podaje policja mężczyźni zostali zatrzymani we wtorek gdy przyjechali na miejsce i starannie doglądali nielegalne poletko. W wyniku dalszych czynności funkcjonariuszy wyszło na jaw, że to nie jedyne miejsca w których prowadzona była uprawa. Jeszcze tego samego wieczoru, w pobliżu kompleksu leśnego niedaleko tego miejsca, kryminalni ujawnili kolejne 15 roślin. Natomiast wczoraj, w trakcie przeszukania prowadzonego na posesji jednego z zatrzymanych, policjanci  odnaleźli kolejne 4 krzaki konopi. Według wstępnych szacunków z zabezpieczonych roślin konopi można było wytworzyć blisko kilogram gotowego narkotyku. Teraz niezgodnym z prawem postępowaniem młodych mężczyzn zajmie się sąd. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę