Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wpadł przez gorliwego policjanta

Ukrywający się od blisko roku przed wymiarem sprawiedliwości 26-letni mieszkaniec okolic Zambrowa został schwytany dzięki spostrzegawczości i gorliwości policjanta. Funkcjonariusz był po służbie gdy zauważył poszukiwanego od kilku miesięcy mężczyznę jadącego osobową toyotą. Natychmiast poinformował koledze będącemu na służbie i razem zatrzymali jadący pojazd, a w nim zaskoczonego 26-latka.

Mężczyzna, mieszkaniec powiatu zambrowskiego, miał być schwytany w celu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odsiedzieć roczną karę pozbawienia wolności.
Okazuje się jednak, że zapewne spędzi tam trochę więcej czasu i to wca;le nie dlatego, że się ukrywał. Okazało się bowiem, że mężczyzna posiadał przy sobie 10 gramów amfetaminy, a auto bez uprawnień. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, a za posiadanie narkotyków oraz kierowanie samochodem bez uprawnień będzie odpowiadał przed sądem.


210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę