Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany złodziej z przeszłością

W poniedziałek około południa dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany o kradzieży do której doszło w sklepie przy jednej z głównych ulic miasta. Młody mężczyzna spakował w reklamówkę artykuły przemysłowe o łącznej wartości blisko 300 zł, po czym nie płacąc wybiegł ze sklepu i zaczął uciekać. W pościg za nim ruszyli policjanci...

Jak podaje oficer prasowy KMP w Łomży mężczyzna podczas ucieczki wyrzucił skradziony towar, po czym próbował ukryć się na poddaszu jednego z budynków wielorodzinnych. Tam został zatrzymany. Początkowo usiłował wprowadzić funkcjonariuszy w błąd podając fałszywe dane osobowe, jednak policjanci szybko ustalili, że jest to 32-letni mieszkaniec Łomży. Badanie alkomatem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Podczas prowadzonych czynności, okazało się, że zatrzymany może mieć także związek z dwoma przestępstwami do których doszło na terenie Łomży w czerwcu. Wtedy to z jednego ze sklepów został skradziony laptop o wartości ponad 1000 zł, a tydzień później, z jednego z lokali po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych skradziono telewizor o wartości 1100 zł oraz kasetkę z pieniędzmi. 32-latek usłyszał wczoraj zarzuty, a w związku z wykroczeniami: kradzieżą sklepową i wprowadzeniem w błąd funkcjonariuszy Policji, co do tożsamości - zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę