Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zmarł Antoni Strzeszewski

Główne zdjęcie
Antoni Strzeszewski

W wieku 69 lat zmarł Antoni Strzeszewski, pochodzący z Piątnicy wieloletni naczelnik wydziału ruchu drogowego łomżyńskiej policji oraz egzaminator WORD Łomża. - W zmarłym żegnamy dobrego kolegę i przyjaciela. Człowieka o ogromnej wiedzy i pasji. Eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wychowawcę wielu egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy – mówi Mirosław Oliferuk Dyrektor WORD w Łomży.

Antoni Strzeszewski urodził się 13 czerwca 1946 r. w Piątnicy. Był absolwentem Akademii Spraw Wewnętrznych na kierunku administracja. W latach 1965 – 1968 pracował w Powiatowym Zarządzie Dróg Lokalnych w Łomży. Od 1968 roku, przez kolejnych 30 lat, zawodowo związał się z Policją, a od 1975 roku do przejścia na emeryturę w roku 1998, był Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łomży.
- Przez 40 lat swojej zawodowej kariery, od 1975 r., aż do teraz pracował również jako egzaminator kandydatów na kierowców i kierowców. Początkowo, w ówczesnym systemie egzaminowania a od  listopada 1998 r., już w strukturze Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży. Był także twórcą m. in. Wojewódzkiego Programu Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Województwa Podlaskiego „GAMBIT PODLASKI" w 2004 roku – wspomina Mirosław Oliferuk.

Antoni Strzeszewski zmarł w poniedziałek, 29 czerwca 2015 r. w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.  Pozostawił żonę Irenę oraz dwie córki Annę i Agnieszkę.
Wystawienie ciała zmarłego w Domu Pogrzebowym „MARCZYK” przy ul. Przykoszarowej 22 B w Łomży odbędzie sie dziś, 1 lipca od godziny 16.00, oraz jutro od godziny 11.00. Wyprowadzenie na Mszę Świętą Pogrzebową do kaplicy pw. Św. Józefa w czwartek o godzinie 13.00, po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę