Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Śmierć bezdomnego

Główne zdjęcie
Peron na wysokości składu drewna

Pierwsze oględziny ciała znalezionego na torowisku przy dawnej stacji PKP nie wskazują by w śmierć około 60-letniego mężczyzny zaangażowane były osoby trzecie. - Na ciele mężczyzny nie widać było żadnych zewnętrznych obrażeń – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży dodając, że przyczynę jego śmierci ma określić sekcją zwłok, którą zarządził prokurator.

Leżące przy torach kolejowych, w okolicy składów drewna, ciało mężczyzny zauważył przechodzeń, który poinformował Straż Miejska. Ta tuż przed 11. przekazała zgłoszenie policji. Z pierwszych ustaleń wynika, że to ciało mężczyzny w wieku około 60 lat, który najprawdopodobniej był bezdomnym.
Zwłoki zostały przewiezione do szpitalnego prosektorium, gdzie ma być przeprowadzona sekcja zwłok, która powinna określić przyczyny jego śmierci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę