piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Śmierć bezdomnego

Pierwsze oględziny ciała znalezionego na torowisku przy dawnej stacji PKP nie wskazują by w śmierć około 60-letniego mężczyzny zaangażowane były osoby trzecie. - Na ciele mężczyzny nie widać było żadnych zewnętrznych obrażeń – przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży dodając, że przyczynę jego śmierci ma określić sekcją zwłok, którą zarządził prokurator.

Peron na wysokości składu drewna
Peron na wysokości składu drewna

Leżące przy torach kolejowych, w okolicy składów drewna, ciało mężczyzny zauważył przechodzeń, który poinformował Straż Miejska. Ta tuż przed 11. przekazała zgłoszenie policji. Z pierwszych ustaleń wynika, że to ciało mężczyzny w wieku około 60 lat, który najprawdopodobniej był bezdomnym.
Zwłoki zostały przewiezione do szpitalnego prosektorium, gdzie ma być przeprowadzona sekcja zwłok, która powinna określić przyczyny jego śmierci.


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę