Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pożar w Boguszycach

Trzy sztuki bydła zginęło w pożarze stodoło-obory we wsi Boguszyce k. Konarzyc. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży straż zgłoszenie otrzymała tuż przed godz. 19.00. Na miejsce wysłano w sumie 5 jednostek straży pożarnej PSP i OSP.

Na razie nie są znane przyczyny pożaru ani wielkość strat. Wiadomo, że spaliła się stodoła i część  obory. Niestety w pożarze zginęły też zwierzęta gospodarskie -  dwa cielaki i krowa. Pożar został opanowany, trwa dogaszanie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę