Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zderzenie audi z oplem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Trzy osoby ranne, dwa samochody rozbite w wypadku do którego doszło na trasie Zambrów – Wysokie Mazowieckie. Wczoraj około godziny 12.30 w pobliżu miejscowości Jabłonka Kościelna kierująca audi 21-latka, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu kierowcy opla.

Jak podaje policja w wyniku zderzenia dwaj pasażerowie podróżujący astrą oraz kobieta siedząca za kierownicą audi ranni trafili do szpitala. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności wypadku ustalają wysokomazowieccy policjanci.


Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę