Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Siedmiu chętnych na dyrektora

Siedem ofert wpłynęło na ogłoszony przez prezydenta Łomży konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. CV można było składać do poniedziałku. Poprzedni dyrektor MPGKiM został odwołany na samym początku roku z powodu „afery śmieciowej”. Od tego czasu jego obowiązki pełni dotychczasowy zastępca.

Konkursu na nowego dyrektora prezydent zapowiadał już w chwili zwalniania byłego dyrektora, ale faktycznie do jego ogłoszenia doszło dopiero pod koniec kwietnia. Wśród wymagań stawionych nowemu dyrektorowi MPGKiM był m.in. 5-letni staż pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej, doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz przedstawienie pisemnej koncepcji funkcjonowania i zarządzania zakładem z możliwością zastosowania rożnych form organizacyjnych.

Na razie nie wiadomo kiedy dojdzie do wyboru nowego dyrektora. Póki co prezydent nie powołał jeszcze komisji, która otworzy koperty z ofertami i pozna nazwiska chętnych do objęcia posady.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę