wtorek, 24 października 2017 napisz DONOS@

Siedmiu chętnych na dyrektora

Siedem ofert wpłynęło na ogłoszony przez prezydenta Łomży konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. CV można było składać do poniedziałku. Poprzedni dyrektor MPGKiM został odwołany na samym początku roku z powodu „afery śmieciowej”. Od tego czasu jego obowiązki pełni dotychczasowy zastępca.

Konkursu na nowego dyrektora prezydent zapowiadał już w chwili zwalniania byłego dyrektora, ale faktycznie do jego ogłoszenia doszło dopiero pod koniec kwietnia. Wśród wymagań stawionych nowemu dyrektorowi MPGKiM był m.in. 5-letni staż pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej, doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz przedstawienie pisemnej koncepcji funkcjonowania i zarządzania zakładem z możliwością zastosowania rożnych form organizacyjnych.

Na razie nie wiadomo kiedy dojdzie do wyboru nowego dyrektora. Póki co prezydent nie powołał jeszcze komisji, która otworzy koperty z ofertami i pozna nazwiska chętnych do objęcia posady.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0