środa, 29 stycznia 2020 napisz DONOS@

Piąty most przez Łomżyczkę otwarty. Browarna też

Nowa przeprawa mostowa przez rzekę Łomżyczkę została odebrana przez nadzór budowlany, dzięki czemu ulica Browarna jest już przejezdna na całej swojej długości – poinformował Łukasz Czech z ratusza. Przebudowa i budowa ulicy Browarnej kosztowała 9,4 mln zł i była realizowana w ramach projektu „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży – III etap”.

Inwestycja obejmowała przebudowę ulicy Browarnej na istniejącym odcinku długości ok. 800 metrów i budowę jej przedłużenia do ul. Nowogrodzkiej długości prawie 500 metrów, wraz z przebudową skrzyżowań z ulicami: Wojska Polskiego, Sosnową, Podleśną, Świerkową, Modrzewiową, Kalinową. W ramach prowadzonych prac wykonane zostały również m.in. chodniki, ścieżki rowerowe, zjazdy na posesje, zatoki autobusowe, wodociąg, kanalizacje deszczowa i sanitarna, linia energetyczna, oświetlenie oraz zieleń drogowa. Powstał również nowy most na rzece Łomżyczka.

Od poniedziałku zostanie na nią skierowana część kursów linii numer 8 komunikacji miejskiej. W pierwszych tygodniach jej kursowanie będzie miało formę testową, dlatego dyrekcja MPK oczekuje na ewentualne uwagi pasażerów na jej temat.


Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę