Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Piąty most przez Łomżyczkę otwarty. Browarna też

Główne zdjęcie
Ulica Browarna

Nowa przeprawa mostowa przez rzekę Łomżyczkę została odebrana przez nadzór budowlany, dzięki czemu ulica Browarna jest już przejezdna na całej swojej długości – poinformował Łukasz Czech z ratusza. Przebudowa i budowa ulicy Browarnej kosztowała 9,4 mln zł i była realizowana w ramach projektu „Usprawnienie drogowych połączeń regionalnych w granicach Łomży – III etap”.

Inwestycja obejmowała przebudowę ulicy Browarnej na istniejącym odcinku długości ok. 800 metrów i budowę jej przedłużenia do ul. Nowogrodzkiej długości prawie 500 metrów, wraz z przebudową skrzyżowań z ulicami: Wojska Polskiego, Sosnową, Podleśną, Świerkową, Modrzewiową, Kalinową. W ramach prowadzonych prac wykonane zostały również m.in. chodniki, ścieżki rowerowe, zjazdy na posesje, zatoki autobusowe, wodociąg, kanalizacje deszczowa i sanitarna, linia energetyczna, oświetlenie oraz zieleń drogowa. Powstał również nowy most na rzece Łomżyczka.

Od poniedziałku zostanie na nią skierowana część kursów linii numer 8 komunikacji miejskiej. W pierwszych tygodniach jej kursowanie będzie miało formę testową, dlatego dyrekcja MPK oczekuje na ewentualne uwagi pasażerów na jej temat.


Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna
Foto: Ulica Browarna

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę