Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Porywczy Litwin

Nie wiedzieć czemu w poniedziałkowy poranek będą na stacji paliw w okolicy Łomży mężczyzna chwycił za krzesło i wybił nim dwie szyby okienne. Porywczym mężczyzną okazał się 36-letni Litwin, który został zatrzymany i chce dobrowolnie poddać się karze... także więzienia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 6.30 na stacji paliw w Jakaci Dwornej. Litwin z Kowna krzesłem wybił trójwarstwowe szyby w dwóch oknach powodując straty wycenione na 960 złotych. Po zatrzymaniu 36-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Zgodnie z kodeksem karnym każdy, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Jak przekazuje Urszla Brulińska z KMP w Łomży podczas przesłuchania w prokuraturze Litwin przyznał się do wybicia szyb na stacji paliw i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze zaproponowanej przez prokuratora. Ten chce aby sąd skazał go na 8 miesięcy więzienia, z zawieszaniem wykonywania kary na 2 lata, oraz zobowiązał do naprawienia szkody.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę