Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Padać ma przez cały dzień

Nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowych powierzchni może spaść w ciągu dnia. Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych Wydział w Białymstoku ostrzega przez intensywnymi opadami deszczu, a miejscami możliwe są także burze, lokalnie z gradem.

Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza w czasie burz wyniesie od 15 mm do 30 mm, a lokalnie do 40 mm, czyli 40 litrów wody na metr kwadratowych powierzchni. Mimo to ciepło. Temperatura maksymalna od 18°C na północy do 22°C na południu województwa. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, południowo-wschodni, po południu skręcający na północno-zachodni. Podczas burz możliwe porywy do 80 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo przelotne opady deszczu i lokalne burze. Nad ranem silne zamglenia, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 4°C na północy do 8°C na południu województwa.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Możliwe przelotne opady deszczu, a temperatura maksymalna od 17°C do 19°C.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę