sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Szybka jazda to jego hobby...

154 km/h drogą Łomża – Zambrów gnał audi 27-latek. Gdy został zatrzymany przez policję okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu odebrane za przekroczenie limitu 24 punktów karnych, a audi nie jest dopuszczone do ruchu.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Pirata w audi na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów zatrzymano 1 maja po godzinie 17.00. W rejonie miejscowości Zbrzeźnica policyjny wideorejestrator zarejestrował go gdy pędził 154 km/h, czyli o 64 km/h więcej niż wynosiła dozwoloną. Jak przekazują policjanci mężczyzna przyznał się im, że pomimo braku prawa jazdy na co dzień kieruje pojazdami, a szybka jazda sportowymi samochodami to jego hobby. Ponadto, jeżeli chodzi o audi to nie miał do tej pory czasu, aby zadbać o jego dopuszczenie do ruchu.

Pirat na drodze Łomża - Zambrów

źródło KWP Białystok


W związku z powyższym mundurowi uznali, że nałożenie na 27-latka, kolejnego zresztą w jego karierze kierowcy, mandatu karnego nie powstrzyma go od dalszego naruszania przepisów kodeksu drogowego. W powyższej sprawie zostanie skierowany wniosek do sądu i tam nieodpowiedzialny kierujący będzie tłumaczył się ze swojego zachowania na drodze.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0