Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Szybka jazda to jego hobby...

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

154 km/h drogą Łomża – Zambrów gnał audi 27-latek. Gdy został zatrzymany przez policję okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu odebrane za przekroczenie limitu 24 punktów karnych, a audi nie jest dopuszczone do ruchu.

Pirata w audi na drodze krajowej nr 63 Łomża – Zambrów zatrzymano 1 maja po godzinie 17.00. W rejonie miejscowości Zbrzeźnica policyjny wideorejestrator zarejestrował go gdy pędził 154 km/h, czyli o 64 km/h więcej niż wynosiła dozwoloną. Jak przekazują policjanci mężczyzna przyznał się im, że pomimo braku prawa jazdy na co dzień kieruje pojazdami, a szybka jazda sportowymi samochodami to jego hobby. Ponadto, jeżeli chodzi o audi to nie miał do tej pory czasu, aby zadbać o jego dopuszczenie do ruchu.

Pirat na drodze Łomża - Zambrów

źródło KWP Białystok


W związku z powyższym mundurowi uznali, że nałożenie na 27-latka, kolejnego zresztą w jego karierze kierowcy, mandatu karnego nie powstrzyma go od dalszego naruszania przepisów kodeksu drogowego. W powyższej sprawie zostanie skierowany wniosek do sądu i tam nieodpowiedzialny kierujący będzie tłumaczył się ze swojego zachowania na drodze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę