Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Majowy weekend na drogach województwa

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

5 wypadków drogowych ale na szczęście bez ofiar śmiertelnych. W wypadkach tych jednak 8 osób rannych - podają policjanci w ramach bilansu tegorocznego długiego weekendu na drogach województwa podlaskiego.

Ponadto od 30 kwietnia do 3 maja policjanci na drogach województwa zatrzymali 68 kierujących, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą w stanie nietrzeźwości. Wszyscy zatrzymani pod wpływem alkoholu kierujący stracili prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą teraz przed sądem.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę