Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Tytoń i papierosy

Blisko 100 kg nielegalnego tytoniu do palenia przechwycili łomżyńscy celnicy. W zatrzymanym do kontroli na przedmieściach Łomży hyundaiu kierowanym przez 39-letniego mieszkańca Kolna celnicy znaleźli worki z 60 kg nielegalnego tytoniu. Resztę tytoniu - jak przekazuje Czarnecki Maciej z Izby Celnej w Białymstoku - znaleziono w użytkowanym przez mężczyznę garażu.

Jak sie okazuje to nie jedyny sukces łomzyńskich celników. Następnego dnia przechwycili ponad 1000 paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej ok. 10 tys. złotych. Kontrabandę funkcjonariusze znaleźli w samochodzie oraz piwnicy 49-letniego mieszkańca Łomży.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę