Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

„Podwórko Nivea” w Łomży, pod Łomżą, albo gdzieś indziej...?

Ratusz, ŁSM, gmina Łomża, gmina Piątnica, podzbójneńskie Dębniki i Jurki – wszyscy chcą załatwić budowę nowoczesnego placu zabaw dla dzieci i... zgłosili się do konkursu Nivea. Producent kosmetyków z ponad 100-letnią historią, w tym roku takich rodzinnych miejsc zabaw chce w Polsce zbudować 40. Chętnych na niej jest ponad 1100 samorządów, spółdzielni, wspólnot czy sołectw. Podwórka Nivea wgrają ci, którzy będą klikać więcej od innych. Póki co najwyżej z naszych jest Stara Łomża przy Szosie – na 201 miejscu.

Samorządowe władze miasta Łomża chcą aby plac zabaw Nivea zbudowała przy skrzyżowaniu ulic Browarnej i Podleśnej, władze Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej taki plac widziałaby na placu przy ul. Prusa 13, a władze gminy Łomża przy ulicy Wiejskiej w Starej Łomży przy Szosie.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Wybór placu zabaw, na który chcemy zagłosować, odbywa się poprzez stronę www.nivea.pl/podworko. Każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! Aby zagłosować, należy wejść na stronę internetową, wybrać lokalizację... i oddać głos, podając swój adres e-mail. W mailu potwierdzającym, otrzymamy link aktywacyjny, który musimy kliknąć, aby nasz głos został zaliczony.
Konkurs składa się z dwóch części. Pierwsza trwa do końca kwietnia i 20 zgłoszonych placów z największą ilością głosów w tym okresie będzie zakwalifikowana do realizacji. Pozostałe propozycje lokalizacji o budowę kolejnych 20 placów zabaw będą rywalizowały przez cały maj.

Prowadzący w rankingu w czwartek Żyrardów miał już ponad 10 tysięcy głosów. Na 40 miejscu była maleńka Puszyna w gminie Korfantów, w powiecie nyskim (woj. opolskie), która zebrała niemal 5 tysięcy głosów. Stara Łomża przy Szosie z blisko 900 głosami była na 201 miejscu. Place w mieście Łomży zebrały mniejsze poparcie – ten na Prusa z ponad 500 głosami był na 324 miejscu, a ten przy  przy skrzyżowaniu ulic Browarnej i Podleśnej z niespełna 300 głosami w okolicy 500 miejsca.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę