niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

„Podwórko Nivea” w Łomży, pod Łomżą, albo gdzieś indziej...?

Ratusz, ŁSM, gmina Łomża, gmina Piątnica, podzbójneńskie Dębniki i Jurki – wszyscy chcą załatwić budowę nowoczesnego placu zabaw dla dzieci i... zgłosili się do konkursu Nivea. Producent kosmetyków z ponad 100-letnią historią, w tym roku takich rodzinnych miejsc zabaw chce w Polsce zbudować 40. Chętnych na niej jest ponad 1100 samorządów, spółdzielni, wspólnot czy sołectw. Podwórka Nivea wgrają ci, którzy będą klikać więcej od innych. Póki co najwyżej z naszych jest Stara Łomża przy Szosie – na 201 miejscu.

Samorządowe władze miasta Łomża chcą aby plac zabaw Nivea zbudowała przy skrzyżowaniu ulic Browarnej i Podleśnej, władze Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej taki plac widziałaby na placu przy ul. Prusa 13, a władze gminy Łomża przy ulicy Wiejskiej w Starej Łomży przy Szosie.

Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Wybór placu zabaw, na który chcemy zagłosować, odbywa się poprzez stronę www.nivea.pl/podworko. Każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! Aby zagłosować, należy wejść na stronę internetową, wybrać lokalizację... i oddać głos, podając swój adres e-mail. W mailu potwierdzającym, otrzymamy link aktywacyjny, który musimy kliknąć, aby nasz głos został zaliczony.
Konkurs składa się z dwóch części. Pierwsza trwa do końca kwietnia i 20 zgłoszonych placów z największą ilością głosów w tym okresie będzie zakwalifikowana do realizacji. Pozostałe propozycje lokalizacji o budowę kolejnych 20 placów zabaw będą rywalizowały przez cały maj.

Prowadzący w rankingu w czwartek Żyrardów miał już ponad 10 tysięcy głosów. Na 40 miejscu była maleńka Puszyna w gminie Korfantów, w powiecie nyskim (woj. opolskie), która zebrała niemal 5 tysięcy głosów. Stara Łomża przy Szosie z blisko 900 głosami była na 201 miejscu. Place w mieście Łomży zebrały mniejsze poparcie – ten na Prusa z ponad 500 głosami był na 324 miejscu, a ten przy  przy skrzyżowaniu ulic Browarnej i Podleśnej z niespełna 300 głosami w okolicy 500 miejsca. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0