Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pijany łomżyniak jechał na Litwę

Nietypową podróż 35-letniego mieszkańca Łomży na Litwę opisują policjanci. Mężczyzna w przedświąteczną sobotę jechał ciężarowym dafem z naczepą, ale w Suwałkach stracił całkowicie orientację. Jak się okazało był tak pijany, że nie tylko nie potrafił jechać prosto, ale sądził, że już jest na Litwie.

Mieszkaniec Łomży w ręce policji wpadł zaraz po tym, gdy ciężarowym dafem uszkodził bariery rozdzielające jezdnię na ul. Pułaskiego w Suwałkach. Policjanci, którzy dotarli na miejsce podają, że 35-latek nie wiedział gdzie jest i wydawało mu się, że dotarł już na Litwę. Jego dziwne zachowanie wyjaśniło badanie trzeźwości. Okazało się, że miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci mnie wiedzą jak długo 35-letni łomżyniak jechał na dwóch gazach. Wszystkim kierującym „na podwójnym gazie” policjanci zatrzymali prawa jazdy. Policjanci z Suwałk od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a jego pijaną jazdę przez Suwałki zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę