Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na polach pod Kupiskami

24-letni, nieprzytomny, mężczyzna trafił do szpitala po wywrotce samochodu na drodze gruntowej pomiędzy wsiami Stare Kupiski a Bożenica pod Łomżą. Do wypadku doszło w piątek około godziny 20. Jak przekazuje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazdem własnej konstrukcji stylizowanym na samochód terenowy, który nie był zarejestrowany, miał kierować jego 17-letni brat.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem 17-latek jadąc po drodze gruntowej (poza drogą publiczną), stracił panowanie nad samochodem, który wywrócił się. Obaj bracia – 24-latek i 17-latek opuścili pojazd i oddalili się z miejsca zdarzenia. Gdy doszli do Kupisk straszy z braci stracił przytomność. Wówczas na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która nieprzytomnego mężczyznę zabrała do szpitala. Młodszemu bratu nic się nie stało. Policjanci podają, że był trzeźwy. Starszemu bratu pobrano krew do badań. Dokładne okoliczności wypadku i jego przyczyny będą jeszcze dokładnie wyjaśniane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę