Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uciekający motocyklista (210 km/h)

Zatrzymaniem prawa jazdy za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym oraz skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu zakończyła się szybka jazda 25-letniego motocyklisty. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów łomżyńskiej drogówki na krajowej „61” po tym gdy wyprzedzał kilka pojazdów z niewłaściwej strony.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży pędzącego na motocyklu 25-latka zauważyli policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy w niedzielę pełnili służbę na drodze 61. Jadący tą drogą motocyklista w pewnym momencie podjął manewr wyprzedzania kilku pojazdów z niewłaściwej strony, zmuszając ich między innymi do zmniejszania prędkości jazdy, a następnie zaczął się bardzo szybko oddalać.
- Policjanci podjęli decyzję o jego zatrzymaniu, ale motocyklista nie zareagował na początku na sygnały świetlne i dźwiękowe policyjnego radiowozu – mówi Szlesińska. - Jeden z pomiarów prędkości zrobiony przez jadących za nim funkcjonariuszy wykazał aż 210 km/h, w miejscu gdzie maksymalnie można było jechać 90km/h. Jak się potem okazało za kierownicą motocykla siedział 25-letni mieszkaniec Kolna. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali motocykliście prawo jazdy. Dziś usłyszał zarzuty. Za popełnione wykroczenia odpowie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę