Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Płoną łąki... także w Łomży

Sucha wiosna sprzyja wypalaniu traw. To choć nielegalne ciągle jednak się zdarza. W piątek tuż przed godziną 15:00 zapaliła się łąka między ul. Partyzantów, a Adama Chętnika w Łomży. Szybko rozprzestrzeniający się pożar objął około 1/3 powierzchni łąki za nim został ugaszony przez strażaków.

Akcji gaśniczej strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przyglądał się Paweł Dąbrowski. Oto jego zdjęcia wykonane z okien jednego z sąsiadujących domów.

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę