Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Dźgnięty nożem zmarł

35-letni mężczyzna z Nowogrodu dźgnięty nożem przez swoją 20-letnią dziewczynę zmarł w szpitalu. Kobieta już wcześniej usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Śledczym tłumaczyła, że tylko się broniła, bo mężczyzna po alkoholu stawał się agresywny.

Przypomnijmy do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w Nowogrodzie późnym wieczorem  w piątek 13 marca. 20-latka, mieszkanka Olsztyna, przyjechała z wizytą do swojego o 15 lat starszego chłopaka. Oboje pili alkohol. Najprawdopodobniej doszło też pomiędzy nimi do kłótni i w jej trakcie kobieta nożem dźgnęła mężczyznę w okolice karku. Cios jak się okazało by śmiertelny. Mężczyzna szybko trafił do szpitala – pomoc wezwała sama 20-latka, ale lekarzom nie udało się go uratować.
- Mężczyzna zmarł w tę sobotę – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży.
Prokurator podaje, że kobieta mówiła później śledczym, że tylko się broniła, bo mężczyzna po alkoholu miał być agresywny.
- Kobieta miała lekkie obrażenia ciała, mogące wskazywać, że doszło między nimi do szamotaniny – podaje prokurator Kudyba.
20-latka już wcześniej została tymczasowo aresztowana na okres dwóch miesięcy. Miała odpowiadać za usiłowanie zabójstwa, ale wobec śmierci mężczyzny będzie sądzona za zabójstwo.


240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę