Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Krew na wiosnę

Oryginalny sposób na uczczenie pierwszego dnia wiosny znaleźli uczniowie łomżyńskiej „Wety”. Oddawali krew pod hasłem „Dajemy z siebie to, co najcenniejsze”. W sumie 40 uczniów, którzy ukończyli już 18 rok życia, dało sobie upuścić aż 16 litrów krwi.

Uczniowie Wety od wielu lata aktywnie uczestniczą w akcja krwiodawczych, do których uczniów szczególnie mocno przekonuje nauczyciel Lech Śleszyński. W piątek w związku z rozpoczynającą się wiosną uczniowie łomżyńskiej Wety stanęli w długiej kolejce, aby podzielić się swym cennym darem.
- Ważne jest ratowanie ludzkiego życia - tłumaczą tegoroczne maturzystki Paulina i Ania, opuszczając z uśmiechem salę w której pobierano krew.
Jak przekazuje Magdalena Budziszewska pierwsza, wiosenna akcja oddawania krwi, zakończona sukcesem. Uczniów, którzy oddali krew było 40 i w sumie zebrano aż16 litrów drogocennego płynu, który trafi do potrzebujących.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę