Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Spółka śmieciowa Łomży ma zarząd

Jan Perkowski, dotychczasowy pracownik wodociągów wiejskich, został powołany na prezesa nowej miejskiej spółki Zakład Gospodarowania Odpadami. W nowym zarządzie tej spółki, której władze miasta przekazały wysypisko śmieci w Czartorii od Miastkowem, znalazł się także dotychczasowy jej pełnomocnik Kazimierz Gwiazdowski – działacz PiS i urzędowy asystent prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. To informacje nieoficjalne. Tak samo jak ta, że w związku z zajęciem miejsca w zarządzie spółki niebawem prezydent rozstanie się ze swoim asystentem.

Informacje o takim dwuosobowym składzie zarządu czwartej już (po MPEC, MPWiK i PPŁ) miejskiej spółki w po mieście krążyły od początku miesiąca. Wówczas to szybko powołana przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego Rada Nadzorcza spółki miała przesłuchać obu kandydatów do zarządu. Dotychczas w ratuszu oficjalnie nie udało nam się potwierdzić tych informacji. Teraz także nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że taki zarząd spółki został już powołany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę