Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Spieszył się...

Policjanci z Grajewa zatrzymali 48-letniego estońskiego kierowcę opla, który rano nie zważając na znaki drogowe i dodatkowo złe warunki atmosferyczne wyprzedzał na krajowej 61 sznur samochodów. Manewr nagrała policyjna kamera. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu gdzie czeka aż jego sprawę w trybie przyspieszonym rozpatrzy sąd.

Spieszył się...

źródło: KWP Białystok

Dzisiaj po godzinie 7.00 policjanci grajewskiej drogówki, ze względu na bardzo trudne warunki atmosferyczne, szczególnym nadzorem objęli trasę krajową nr 61. Podczas patrolu, niedaleko Szczuczyna, mundurowi zauważyli opla, którego kierowca, nie zważając na śliską nawierzchnię i związane z tym zagrożenie, zaczął wyprzedzać kolumnę pojazdów w miejscu, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania. Dodatkowo wykonał ten manewr na skrzyżowaniu. Gdy funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 48-letni obywatel Estonii. W związku z jego jazdą policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Teraz w trybie przyspieszonym zostanie doprowadzony do sądu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę