Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Nowe władze ZGO

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski powołał Radę Nadzorczą spółki Zakład Gospodarowania Odpadami. W jej skład weszli: Krystyna Backiel, Radosław Żegalski, Krzysztof Prokop. Jak przekazał Łukasz Czech z ratusza prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu Rada Nadzorcza powoła Zarząd Spółki. Dotychczas władzę w spółce jednoosobowo pełnił jej pełnomocnik Kazimierz Gwiazdowski, urzędowy asystent prezydenta Łomży.

Powołana pod koniec stycznia nowa miejska spółka Zakład Gospodarowania Odpadami dziś jeszcze  formalnie „w organizacji” - ma prowadzić przejęte od MPGKiM miejskie wysypisko śmieci czyli Zakład Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Czartorii pod Miastkowem.

Przewodniczącą Rady Nadzorczej została Krystyna Backiel. Z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych oraz magistrem zarządzania i marketingu. W przeszłości była m.in. Dyrektorem Inspektoratu PZU S.A. Oddział Białystok, Dyrektorem Finansowym oraz Doradcą Biura Centralnych Zakupów TUiR WARTA S.A., Prezesem Zarządu OLIMP Purchasing Managment Sp. z o.o. Jest ekspertem w Centrum Badań i Analiz Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie. Założycielka i Prezes Zarządu Fundacji „Teraz Kobiety”, która w 2011 roku organizowała m.in. w Łomży Rajd Polski Kobiet, promujący cykliczne badania u kobiet, takie jak mammografia, USG piersi i narządów rodnych, cytologię czy szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy.

Radosław Żegalski jest absolwentem Politechniki Białostockiej oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. Pracował m.in. jako inżynier ds. energetycznych Zespołu Elektrowni Ostrołęka S.A. oraz kierownik działu obsługi odbiorców Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o w Łomży. Jest zastępcą przewodniczącego Rady Nadzorczej ŁFPK Sp z o.o. Obecnie związany z branżą informatyczną.

Krzysztof Prokop posiada stopień naukowy doktora habilitowanego nauk prawnych. Aktualnie jest zatrudniony na stanowisku adiunkta na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku oraz na stanowisku profesora w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Autor i współautor ponad siedemdziesięciu opracowań z zakresu prawa konstytucyjnego, w tym monografii naukowych, podręczników i artykułów. Uczestnik ponad czterdziestu konferencji naukowych w kraju i za granicą  oraz organizator wielu przedsięwzięć naukowych, m.in. międzynarodowej konferencji naukowej Evolution of Constitutionalism in the Visegrad Group Member States, Białystok 2010. Jest ekspertem Zespołu Systemu Bezpieczeństwa Narodowego w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę