Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Jechał 200 km/h

31-letni mężczyzna mercedesem drogą Wysokie Mazowieckie – Zambrów gnał z prędkością 200 kilometrów na godzinę. To znacznie więcej niż dwukrotność dozwolonej prędkości, która wynosi tu max. 90 km/h. Dodatkowo – jak przekazują policjanci - mężczyzna podczas zapadającego zmierzchu i przy dużym natężeniu ruchu wyprzedzał w ten sposób pojazdy, narażając na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu.

Szybkiego mercedesa dogonił patrol drogówki z wysokomazowieckiej policji. Jak przekazuje oficer prasowy tej jednostki zatrzymanemu do kontroli 31-letniemu kierowcy mercedesa, w związku ze stworzeniem zagrożenia na drodze, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Kierujący za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ma też odpowiadać przed sądem.

Policjanci podkreślają, że najczęstszą przyczyną wypadków w regionie jest szybka i brawurowa jazda. Dodatkowo to właśnie w takich wypadkach ginie najwięcej osób, a obrażenia rannych są najcięższe.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę