Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dwa wypadki w piątkowe popołudnie w Łomży

Trzy osoby zostały ranne, w tym 7-latek, w dwóch wypadkach drogowych do jakich doszło w piątkowe popołudnie w Łomży. Najpierw przy stacji BP najechały na siebie trzy samochody osobowe, później na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów była stłuczka dwóch osobówek.

Do pierwszego z wypadków doszło po godz. 15. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renaultem najechał na tył toyoty avensis a ta na tył toyoty corolla. Z tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby.
Około godz. 16.20 na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów kierowca forda fiesta skręcając w lewo z Piłsudskiego w Legionów (w stronę BP)  nie udzielił pierwszeństwa przejazdu BMW jadącemu na wprost Piłsudskiego. Po zderzeniu obu samochodów karetka pogotowia do szpitala zabrała 7-latka. Z pierwszych informacji wynika, że obrażenia jakich doznał nie są groźne dla życia. 
W obu miejscach są jeszcze policjanci, który ustalają szczegółowo przebieg zdarzeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę