Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Nowy przewodniczący RN MPEC

Marek Kozikowski z Gdańska został nowym przewodniczącym Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Rada wybrała go podczas poniedziałkowego posiedzenia po śmierci poprzedniego przewodniczącego. Kozikowski w składzie RN MPEC Łomża jest od niemal trzech lat.

- W tym roku wygasa nam kadencja więc przewodniczącym będę przynajmniej do zgromadzenia wspólników, a później decyzja będzie należała do prezydenta Łomży czy powoła mnie do Rady na kolejną trzyletnią kadencję – mówi Kozikowski.

Marek Kozikowski jest niezależnym ekspertem w branży energetyki cieplnej. Mówi, że łomżyńska spółka ciepłownicza jest w dobrej kondycji finansowej czego efektem mają być ubiegłoroczne wyniki spółki. W jego ocenie wyzwania jakie stoją przed spółką na najbliższe lata to dokończenie modernizacji kotłów, dalsza wymiana sieci przesyłowych a także przygotowania inwestycji do osiągnięcia przez ciepłownię wyższych wymogów dotyczących ochrony środowiska jakie trzeba będzie spełnić od 2022 roku.

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę