Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Walentynki w Galerii Bursztynowej!

14 lutego (sobota) zapraszamy na Walentynki do Galerii Bursztynowej. Będzie to największa tego typu impreza w regionie. Jakie atrakcje czekają naszych klientów w tym dniu? Kiermasz upominków na walentynki - od godz. 10.00 do 21.00 zaprosiliśmy producentów rękodzieła aby przygotowali limitowane serie upominków niespotykane w sklepach. Ponadto będzie można kupić żywe kwiaty oraz różne słodkie rzeczy „walentynkowe”. Każdy wybierze coś dla siebie!

Najemcy przygotowali ofertę walentynkową: wiele sklepów przygotowało specjalną ofertę na walentynki np. na kosmetyki, bieliznę, biżuterię. Oferta najemców i dodatkowo  kiermasz razem stanowią największy wybór w regionie w jednym miejscu upominków na walentynki dla każdej grupy klientów - od najmłodszych do najstarszych.

Fotobudka: przez 5 godzin od 12.00 do 17.00 każdy będzie mógł gratis zrobić sobie zdjęcie (i zabrać ze sobą) z wykorzystaniem różnych przebrań - w tym i walentynkowych.

Wielkie malowanie: od 11.00 do 17.00  będzie można korzystać z bezpłatnych usług makijażu (2 stanowiska). Oprócz Tego najmłodsi i młodzież będą mieli okazję pomalować  sobie (bez opłat) artystycznie twarz. Zatrudniliśmy jedną z najlepszych specjalistek w tej dziedzinie.

Konkurs plastyczny dla dzieci od 11.00 do 17.00 najmłodsi będą uczestniczyć w malowaniu bursztynowych serc (logo galerii bursztynowej) pod fachową opieką. Najlepsze 3 prace zostaną  nagrodzone a wszystkie wystawione na widok publiczny.

Prezenty od misia bursztynka: miś bursztynek wraz z pomocnicami będzie rozdawał prezenty – serduszka bursztynowe.

Koncert „różne odcienie miłości” od 11.00 do 18.00 na scenie wystąpią: „Droga na Ostrołękę”, „Nie Oni Jedni” oraz Olga Załęska – zwyciężczyni otwartej sceny wokalnej z 2014 roku. Artyści będą śpiewać o miłości i jej różnych odcieniach.

Konkursy z nagrodami: na scenie będą się odbywały przez cały czas trwania wydarzenia różnego rodzaju konkursy. Fundatorami nagród są wystawcy – uczestnicy kiermaszu.

Zapraszamy na wielką imprezę, na której można skorzystać aż z 7 różnych okazji i atrakcji.  Galeria Bursztynowa to galeria z sercem! Szykujcie się na Walentynki w Galerii Bursztynowej!

Galeria Bursztynowa, Ostrołęka ul. Gorbatowa 28 
galeriabursztynowa.com.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę