Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Czołówka w Janowie pod Łomżą

Dwa samochody: osobowe audi i bus mercedesa zderzyły się czołowo na 61. w okolicach Janowa pod Łomżą. Sześć osób karetki pogotowia przewiozły do szpitala w Łomży. Jak się okazało wypadek spowodował kierowca trzeciego samochodu.

Do wypadku doszło po godzinie 15. Audi jechało od Łomży, mercedes od Ostrołęki. Po zderzeniu mercedes wpadł do rowu. Audi ma rozbity przód, mercedes bok. Karetki pogotowia zabrały  do szpitala w Łomży wszystkich jadących samochodami czyli w sumie 6 osób.

Jak podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że kierujący oplem vectra mieszkaniec Łomży wyjeżdżając z miejscowości Janowo i skręcając w prawo na drogę 61 nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. Kierujący ten zaczął gwałtownie hamować by uniknąć zderzenia, pojazd obróciło bokiem i doszło do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku audi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę