Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Podrasuj swoje auto i oszczędzaj!

Jesteś niezadowolony z pracy silnika i osiągów swego samochodu? Zbyt często odnosisz wrażenie, że brakuje mu mocy czy przyspieszenia, mimo tego, że ma sporą pojemność i teoretycznie nie powinno być z tym żadnych problemów? Albo dużo jeździsz, co wiąże się niestety z dużymi kosztami i wydatkami na paliwo? Rozwiązanie tych wszystkich problemów jest bardzo proste: wystarczy modyfikacja oprogramowania sterującego pracą silnika dokonana w specjalistycznej firmie STS Chiptuning w Łomży, by od razu odczuć poprawę, zarówno w czasie jazdy, jak też w portfelu.

Większość samochodów produkowanych na świecie nie wykorzystuje w pełni mocy drzemiącej w ich silnikach. Wszystko to za sprawą działań producentów, ograniczanych z jednej strony normami ekologicznymi, a z drugiej względami marketingowymi. Nie znaczy to jednak, że nie można tego zmienić już po kupnie takiego samochodu i tu z pomocą przychodzi  właśnie chiptuning.
STS Chiptuning oferuje bezpieczne zwiększenie mocy i momentu obrotowego silników Diesla, benzynowych z turbosprężarką oraz niektórych wolnossących silników benzynowych – bez żadnego negatywnego wpływu na ich żywotność i parametry. Łomżyńska firma modyfikuje silniki nie tylko samochodów osobowych, ale też dostawczych i ciężarowych, w których oszczędność paliwa ma szczególnie duże znaczenie. Nie ma też ograniczeń co do marki auta, bowiem w STS Chiptuning można zmodyfikować większość samochodów jeżdżących po polskich drogach, wyposażonych w umożliwiający ją fabryczny sterownik. W przypadku pojazdów nietypowych możliwa jest również usługa indywidualna, bo dla specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych.
Firma korzysta z profesjonalnego, atestowanego i w pełni bezpiecznego sprzętu i oprogramowania RaceEvoPlus renomowanej włoskiej firmy – DimSport, posiada też inne specjalistyczne wyposażenie i narzędzia najwyższej jakości.
Korzystający z jej usług klient ma pewność, że po diagnostyce silnika, zgraniu oryginalnego programu, jego modyfikacji oraz wgraniu, testach na hamowni  oraz jeździe próbnej, jego samochód zacznie w końcu wykorzystywać rezerwy tkwiące w silniku, co przełoży się na jego osiągi i większy komfort jazdy.

Truck Eko Tuning
STS Chiptuning wykonuje też usługę Truck Tuning Economy, polegającą na polepszaniu sprawności silnika i uzyskaniu oszczędności paliwa na poziomie ok. 5-10%, co przy trasach liczących kilka-kilkanaście tysięcy kilometrów w ciągu miesiąca ma niebagatelny wpływ na znaczne zmniejszenie kosztów paliwa.
Zabieg ten można wykonać również wtedy, gdy moc silnika jest wystarczająca, ale zależy nam przede wszystkim na oszczędności. Po dokonaniu tej modyfikacji kierowca ma do dyspozycji większą elastyczność pracy i większą o około 15-20 % moc silnika, osiąganą w znacznie niższym niż dotąd (około 400 obrotów) zakresie obrotów. Dzięki temu ciężarówka łatwiej rusza z miejsca nawet z pełnym ładunkiem, a w modelach wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów rusza momentalnie z wyższego biegu, pokonuje też lepiej wzniesienia, zakręty i podjazdy, co znacząco wpływa nie tylko na oszczędność paliwa, ale też na poprawę średniej prędkości na trasie.
Dlatego nie ma się co zastanawiać, bo jedna decyzja o dokonaniu modyfikacji silnika w wyspecjalizowanej w tego typu usługach oraz cieszącej się zaufaniem klientów renomowanej firmie STS Chiptuning  to jedyne możliwe rozwiązanie, jeśli chcesz jeździć taniej i bardziej komfortowo!

STS Chiptuning
Wojska Polskiego 185
18-400  Łomża
telefon 503 089 572
serwissts@gmail.com
http://chiptuning.lomza.pl

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę