Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śliskie drogi i chodniki

17-latka ze stłuczeniami lewej ręki i nogi oraz podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafiła do szpitala w Łomży. Dziewczyna w czwartek wieczorem została potrącona przez samochód gdy przechodziła przez przejście dla pieszych na Alei Legionów. Do zdarzenia doszło na mokrej i śliskiej nawierzchni drogi. Tak jest w całym regionie. Policjanci proszą kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Do potrącenia nastolatki doszło około godziny 18.40 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Legionów z Dworną.  Dziewczyna przechodziła na drugą stronę Legionów w kierunku Placu Pocztowego. Gdy była na pasach bezpieczeństwa uderzył w nią seat alhambra. Za jego kierownicą siedziała 34-letnia kobieta. Policja podaje, że była trzeźwa. Po wypadku policjanci zatrzymali jej prawo jazdy do wyjaśnienia sprawy.

Poszkodowana 17-latka – mieszkanka gminy Śniadowo - przewieziona do szpitala po wykonanych badaniach została tam zatrzymana na obserwacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę