Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zepchnięty do rowu

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na krajowej 61. W okolicach miejscowości Guty kierujący ciężarowym volvo Rosjanin uderzył w tył jadącej przed nim osobowej toyoty spychając auto do rowu. Samochód dachował, a 59-letni kierujący nim mężczyzna – z jak się okazało na szczęście niegroźnymi dla życia ranami - trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00. Jak podaje oficer prasowy policji z Grajewa  ze wstępnych ustaleń wynika, że rosyjski kierowca ciężarowego volvo najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył toyoty. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę ciężarówki. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Dzisiaj sprawą zajmie się sąd.

Kierowca zepchniętej do rowu toyoty po przewiezieniu do szpitala i udzieleniu mu tam pomocy medycznej został zwolniony do domu.


210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę