Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Asystent prezydenta na etacie

Główne zdjęcie
Kazimierz Gwiazdowski

Od wczoraj prezydent Łomży ma urzędowego asystenta. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ratuszu na tym stanowisku został zatrudniony Kazimierz Gwiazdowski. To działacz Prawa i Sprawiedliwości z Radziłowa. Jest wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego, a kilka lat temu był nawet posłem na Sejm.

Kazimierz Gwiazdowski (53 lata) to były wieloletni – funkcje sprawował przez 16 lat - wójt Radziłowa. W 2006 roku objął mandat posła zastępując w Sejmie Romana Czepego, który zrzekł się funkcji posła w związku z wyborem na burmistrza Łap. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski. Po przegraniu wyborów parlamentarnych w 2011 roku nie uczestniczył czynnie we władzach. W listopadzie 2014, startując z pierwszego miejsca w okręgu do sejmiku z listy PiS, wygrał mandat radnego województwa podlaskiego.
Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Chrzanowskiego Gwiazdowski w łomżyńskim ratuszu ma „pomagać” wiceprezydentowi Garlickiemu i zajmować się kwestiami inwestycyjnymi i pozyskiwaniem środków zewnętrznych.
Jak podaje Łukasz Czech jako asystent Kazimierz Gwiazdowski będzie pobierał wynagrodzenie w wysokości 4320 zł brutto.

Przypomnijmy już wcześniej prezydent Chrzanowski zatrudnił jako swojego doradcę  Mariusza Giełguta, który był szefem jego sztabu wyborczego. On zarabia 6005 zł miesięcznie (brutto).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę