Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123215.png

Asystent prezydenta na etacie

Główne zdjęcie
Kazimierz Gwiazdowski

Od wczoraj prezydent Łomży ma urzędowego asystenta. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w ratuszu na tym stanowisku został zatrudniony Kazimierz Gwiazdowski. To działacz Prawa i Sprawiedliwości z Radziłowa. Jest wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego, a kilka lat temu był nawet posłem na Sejm.

Kazimierz Gwiazdowski (53 lata) to były wieloletni – funkcje sprawował przez 16 lat - wójt Radziłowa. W 2006 roku objął mandat posła zastępując w Sejmie Romana Czepego, który zrzekł się funkcji posła w związku z wyborem na burmistrza Łap. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski. Po przegraniu wyborów parlamentarnych w 2011 roku nie uczestniczył czynnie we władzach. W listopadzie 2014, startując z pierwszego miejsca w okręgu do sejmiku z listy PiS, wygrał mandat radnego województwa podlaskiego.
Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Chrzanowskiego Gwiazdowski w łomżyńskim ratuszu ma „pomagać” wiceprezydentowi Garlickiemu i zajmować się kwestiami inwestycyjnymi i pozyskiwaniem środków zewnętrznych.
Jak podaje Łukasz Czech jako asystent Kazimierz Gwiazdowski będzie pobierał wynagrodzenie w wysokości 4320 zł brutto.

Przypomnijmy już wcześniej prezydent Chrzanowski zatrudnił jako swojego doradcę  Mariusza Giełguta, który był szefem jego sztabu wyborczego. On zarabia 6005 zł miesięcznie (brutto).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę