Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na 61

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

46-letni mężczyzna zginął w niedzielę przed wieczorem na drodze krajowej nr 61 za Grajewem. To woźnica, który chciał przejechać ruchliwą drogę w poprzek. Zginął, gdy w nieoświetloną bryczkę uderzył samochód osobowy.

Do wypadku doszło po godzinie 16.00 w pobliżu miejscowości Sikora, na odcinku Grajewo - Augustów. W przejeżdżającą w poprzek trasy krajowej bryczkę ciaagnietą przez kuca uderzył hyundai. Kierujący bryczką mieszkaniec podgrajewskiej wsi zginął na miejscu natomiast kierowcy hyundaia nic się nie stało. Policjacni podają, że był on trzeźwy. Ruch na drodze w miejscu wypadku był utrudniony przez około dwie godziny.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę