Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Amfetamina na parapecie

Blisko 14 gramów amfetaminy znaleźli policjanci na zewnętrznym parapecie okna klatki schodowej jednego z bloków w Łomży. Narkotyki schował tam – według policjantów – 21-latek, który wraz z kolegą będąc w tej klatce pił alkohol. To właśnie w związku z tym incydentem interweniowali policjanci.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży w niedzielę rano zostali wezwani na interwencję do jednego z bloków na terenie miasta. Ze zgłoszenia, które otrzymał dyżurny wynikało, że dwóch mężczyzn spożywa alkohol na klatce schodowej. Podczas interwencji policjanci odnaleźli schowany na zewnętrznym parapecie okna, jak się okazało tuż przed ich przybyciem, niewielki pakunek należący prawdopodobnie do jednego z mężczyzn spożywających tam alkohol. Wewnątrz zawiniątka były dwie torebki z zawartością blisko 14 gramów amfetaminy. Podejrzany o nielegalne posiadanie narkotyków 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę