Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Narkotyki znalezione w garażu

Blisko 20 gramów amfetaminy znaleźli policjanci w jednym z garaży na terenie Łomży. Zatrzymali również 43-latka podejrzanego o posiadanie tych narkotyków.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży z ustaleń policjantów wynikało, że w jednym z garaży na terenie miasta może przebywać osoba, która posiada środki odurzające. W świąteczny piątek już stojąc w drzwiach wejściowych do tego garażu policjanci zauważyli znajdującą się w nim torebkę foliową zawierającą małe zawiniątka z białym proszkiem. Po przeszukaniu pomieszczenia, za wersalką funkcjonariusze odnaleźli jeszcze plastikowy pojemnik z kolejnymi zawiniątkami. Jak się okazało była to amfetamina. Łącznie policjanci zabezpieczyli 22 paczuszki z zawartością blisko 20 gramów tego narkotyku. Zatrzymali również 43-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie tych środków odurzających, który następnego dnia usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Teraz za swoje postępowanie odpowiadać będzie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę