Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zmarł były komendant

Główne zdjęcie
Inspektor Andrzej Zaręba

W wieku 65 lat zmarł Andrzej Zaręba - Komendant Miejski Policji w Łomży w latach 2000-2004. W służbie był przez 36 lat. Na emeryturę przechodził w stopniu inspektora, i wówczas był najwyższym stopniem policjantem w całym województwie podlaskim.

Andrzej Zaręba służbę zaczynał w 1967 jako funkcjonariusz Milicji Obywatelskiej. Przez 23 lata zajmował kierownicze stanowiska począwszy od komendanta Posterunku MO w Piątnicy, zastępcy i kierownika Komisariatu MO w Grajewie, naczelnika wydziału KWP w Łomży, a w latach 2000-2004 Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.
W trakcie jego szefowania policji w Łomży zasłyną współpracą z samorządowcami, którzy dofinansowali zakup 12 nowych samochodów dla policjantów.  Zabłysnął także jako śpiewak operowy występując w roli naczelnika więzienia w „Tosce” podczas Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża w 2004 roku. Po przejściu na emeryturę był jednym z założycieli Łomżyńskiego (Łomżyńsko-Drohickiego) Bractwa Kurkowego. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę