Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Protest przeciw pominięciu interesów 305 tysięcy mieszkańców zachodniej części woj. podlaskiego

Nikogo z Łomży ani z całego zachodniego okręgu wyborczego: od Szumowa za Zambrowem po Rajgród za Grajewem, nie ma w najważniejszym organie samorządu województwa podlaskiego - zarządzie województwa. Dlatego protestujemy przeciwko wyrzuceniu przedstawiciela 305 tysięcy mieszkańców naszej części województwa. W akcji może wziąć udział każdy - także Ty. Wystarczy się zdecydować i podpisać. Tylko powszechny sprzeciw mieszkańców Łomżyńskiego może doprowadzić do zmiany złej decyzji władzy i zmiany składu zarządu.

To, co się stało w poniedziałek 8. grudnia, przy wyborze nowych władz samorządu województwa podlaskiego, jest niedopuszczalne. Konsekwencje tej decyzji trudne są do oszacowania, ale nie ma wątpliwości, że źle się stało. W najważniejszym organie województwa, który będzie dzielił miliardy złotych z funduszy unijnych, ustalał zasady i priorytety rozwojowe, ale też przyznawał małe – kilku- czy kilkudziesięciotysięczne dotacje dla organizacji, stowarzyszeń lub klubów sportowych, nie ma nikogo, kto by mógł się upomnieć o sprawy zgłaszane z Łomży, Grajewa, Kolna, Zambrowa, Stawisk, Jedwabnego, Piątnicy, Małego Płocka, Wizny i pozostałych gmin powiatów: grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego i zambrowskiego.

Aby podpisać się pod protestem, kliknij tutaj.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę