Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Były burmistrz Stawisk z nowymi zarzutami

Nowe zarzuty usłyszał były już burmistrz Stawisk, Marek W. Prokurator, prowadzący sprawę kolizji, której sprawcą miał być właśnie były burmistrz zmienił i uzupełnił zarzuty. Pierwszy dotyczy dwukrotnego fałszywego oskarżenia innej osoby o spowodowanie kolizji 31 lipca 2012 roku. Drugi, nakłaniania świadka do składania fałszywych zeznań i do usunięcia nagrań z monitoringu na stacji paliw. Potwierdzały obecność byłego burmistrza na stacji paliw 31 lipca 2012 i to, że kierował wtedy samochodem - mówi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Łomży, Maria Kudyba.

Za pierwszy zarzut grozi kara więzienia do 2, a za drugi - do 3 lat więzienia.

Były już burmistrz Stawisk był obwiniony o spowodowanie kolizji służbowym samochodem w lipcu 2012 roku. Ze względu na przedawnienie sąd musiał umorzyć tę sprawę. Ale prokuratura wznowiła inny wątek dotyczący tego zdarzenia, czyli fałszywe oskarżenie i nakłanianie do fałszywych zeznań. Ta sprawa powinna trafić do sądu na początku przyszłego roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę