Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Mikołaj będzie rozdawał prezenty dla dzieci w Galerii Bursztynowej!!!

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce organizuje kolejną akcję skierowaną do dzieci. Będą to MIKOŁAJKI organizowane w niedzielę 7 grudnia na pasażach Galerii. Oto na jakie atrakcje mogą liczyć dzieci, które przyjdą z opiekunami-klientami Galerii.

- od 10.00 do 18.00 /z przerwami na odpoczynek/ MIKOŁAJ będzie wręczał dzieciom prezenty przygotowane przez Galerię Bursztynową. MIKOŁAJOWI będą pomagać 3 śnieżynki. Dziecko może otrzymać tylko 1 prezent.

- od 10.00 do 18.00 fotograf będzie wykonywał gratis zdjęcia dzieciom z MIKOŁAJEM albo do wyboru z BATMANEM lub MISIEM BURSZTYNKIEM. Zdjęcie będzie można uzyskać od ręki.

- od 10.00 do 18.00 będzie pojawiał się z przerwami BATMAN I MIŚ BURSZTYNEK aby zabawiać dzieci i pomagać Mikołajowi.

- o godz. 16.00 odbędzie się spektakl kukiełkowy w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora z Łomży pt.: „Baśń o rycerzu bez konia”

ZAPRASZAMY 7 GRUDNIA OD 10.00 DO 18.00

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć wystawę prac plastycznych dzieci ze Specjalnego  Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrołęce.

Więcej informacji na stronie galeriabursztynowa.com.pl

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę