Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

PSL wygrywa w powiecie

W dalszym ciągu nie są znane wyniki wyborów do Rady Powiatu Łomżyńskiego. Od godziny 12.00 na komputerze obsługującym Powiatową Komisję Wyborczą widnieje komunikat: „Trwa ustalenie wyniku głosowania. Proszę o cierpliwość”. Komisja zdecydowała się na obliczenie wyników ręcznie, tak by jeszcze dziś móc ogłosić oficjalne wyniki niedzielnych wyborów. Według nieoficjalnych informacji w powiecie wybory wygrało PSL.

Według nieoficjalnych wyników w 15-osobowej Radzie Powiatu Łomżyńskiego Polskie Stronnictwo Ludowe ma mieć 7 radnych, a Prawo i Sprawiedliwość 6.  Kolejne dwa miejsca mieliby zając kandydaci KWW Samorządy Łomżyńskie Razem, a jedno miejsce radnych z KWW Łomżyńska Wspólnota Samorządowa. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę