Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

PiS wygrało wybory w Łomży

Główne zdjęcie
Mariusz Chrzanowski zdecydowany zwycięzca pierwszej tury wyborów w Łomży

Mariusz Chrzanowski z PiS wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich w Łomży. Choć do godziny 6.00 rano w poniedziałek do Miejskiej Komisji Wyborczej w Łomży nie spłynęły jeszcze wszystkie protokoły okręgowych komisji wyborczych z miasta, wiadomo, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma ogromna przewagę nad konkurentami. O miejsce w finale walczą Jacek Piorunek z PO i Mieczysław Czerniawski z SLD Lewica Razem.

Godz. 5.45. - paczki z kartami do głosowania w holu ratusza w Łomży
Godz. 5.45. - paczki z kartami do głosowania w holu ratusza w Łomży

- Wybory w Łomży przebiegały bardzo spokojnie. Dotychczas nie mieliśmy też żadnych problemów z elektronicznym systemem wyborczym – mówiła przed godziną 6.00 sędzia Joanna Rawa, przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Łomży dodając, że do ustalenia wyników wyborów brakuje jeszcze protokołów z dwóch komisji obwodowych. - Z dotychczasowych wyników widać, że do rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich będzie w Łomży potrzebna druga tura głosowania. Pana Mariusz Chrzanowski ma dużą przewagę nad innymi i on na pewno w niej będzie. Kto będzie w drugiej turze z nim na tę chwile nie jestem w stanie powiedzieć. Będzie to albo Pan Piorunek albo Pan Czerniawski – mówiła przewodnicząca MKW.

Z nieoficjalnych  informacji wynika, że na Mariusza Chrzanowskiego, kandydata PiS na prezydenta Łomży w niedziele głosowało około 45% uczestniczących w wyborach mieszkańców. Piorunek i Czerniawski mają mieć poparcie poniżej 20%.
PiS zdecydowanie miało wygrać także wybory do Rady Miasta Łomża. Na drugim miejscu jest komitet „Łomża Nasze Miasto” Sławomira Zgrzywy.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę