Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nieudany skok na dom

Policjanci z Łomży zatrzymali 50-letnią kobietę i 58-letniego mężczyznę podejrzanych o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego. Dyżurny policji w Łomży otrzymał zgłoszenie, że w czasowo niezamieszkałym domu na terenie miasta prawdopodobnie są włamywacze, którzy wynoszą stamtąd skradzione przedmioty. Najszybciej na miejsce zdarzenia dotarł patrol drogówki. W środku, w jednym z pomieszczeń policjanci znaleźli chowająca się za drzwiami 50-letnią kobietę. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano też jej 58-letniego wspólnika.

Wszystko to rozgrywało się w środę. Policjanci podają, że gdy dotarli na miejsce zgłoszenia zauważyli, że w domu są powybijane szyby, przez które prawdopodobnie sprawcy dostali się do wnętrza. W środku były powyrywane ze ścian przewody instalacji elektrycznej i zdemontowane rury. Brakowało też wielu metalowych przedmiotów wyposażenia.
Przeszukując dom policjanci w jednym z pomieszczeń za drzwiami zauważyli chowającą się kobietę. Okazało się, że to 50-letnia mieszkanka Łomży, która wraz z o 8 lat starszym mężczyzna włamała się do domu. Wczoraj oboje usłyszeli zarzuty. Za kradzież z włamaniem odpowiedzą teraz przed sądem.
Policja podaje, że straty przestępczej działalności złodziei oszacowane zostały przez pokrzywdzonego na 3000 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę