Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Tato jest na plakacie z Czerniawskim, syn znalazł pracę w ratuszu

Zbigniew Aleksander Szponarski jest kandydatem z listy Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem do Rady Miasta Łomża. Z tej samej listy o utrzymanie fotela prezydenta miasta stara się Mieczysław Czerniawski. W ubiegłym tygodniu syn Szponarskiego znalazł pracę w jednym z ratuszowych wydziałów.

Informację potwierdza ratusz.
- Pan (…), jako osoba bezrobotna, do pracy w Urzędzie Miejskim został skierowany przez Powiatowy Urząd Pracy w ramach robót publicznych, finansowanych ze środków PUP – odpowiada na pytania Łukasz Czech z ratusza. - Pracuje w Wydziale Spraw Społecznych i Zdrowia ze względu na konieczność wzmocnienia kadrowego tego wydziału, wynikającą z licznych zadań, związanych z przyjmowaniem wniosków o świadczenia rodzinne i ewidencjonowaniem ich w internetowej bazie danych.
Łukasz Czech, choć pytany, nie podaje od kiedy mężczyzna znalazł się w ratuszu. Pracownicy urzędu twierdzą, że przyszedł tydzień temu.
Kandydat na radnego miasta Zbigniew Szponarski, który o wybór stara się z listy SLD Lewica Razem, a więc z tej samej z której na prezydenta Łomży ponownie kandyduje Mieczysław Czerniawski, mówi, że praca jego 37-letniego syna z jego startem z tej samej listy wyborczej co prezydent nie ma nic wspólnego. Mówi, że syn dawno się starał o takie skierowanie do pracy z Urzędu Pracy.

Łukasz Czech podaje, że w tej chwili w ramach robót publicznych w Urzędzie Miejskim pracuje 5 osób.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę