Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijani na drodze

Dwóch pijanych kierowców wpadło w ręce policjantów podczas poniedziałkowej porannej akcji „trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze drogówki ustawili się na wyjazdach z miasta i w sumie sprawdzili stan trzeźwości ponad 400 kierowców. Dalszą jazdę przerwali 58-letniemu kierowcy volkswagena, u którego w organizmie było ponad 0,3 promila oraz 45-letniemu kierowcy audi u którego alkomat wykazał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Jak podkreśla Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży niestety to nie jedyni kierujący, którzy w ostatnich dniach zostali zatrzymani za jazdę pod wpływem alkoholu. W minioną sobotę w Miastkowie funkcjonariusze łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca – 60-letni mieszkaniec Łomży – miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.  Nieco mniej, bo około 1,9 promila miał też 51-letni kierujący skodą poddany kontroli wczoraj na ulicy Poznańskiej w Łomży. Prawo jazdy stracił również zatrzymany dziś w nocy na ulicy Zawadzkiej w Łomży kierowca forda. Po zbadaniu okazało się, że 19-latek miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu.

Kierowcy zatrzymani za jazdę na „podwójnym gazie” za swoje postępowanie odpowiadać będą przed sądem.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę