Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Jaki jest dług Łomży?

Zadłużenie Łomży na koniec września 2014 roku wynosiło 114 milionów 214 tysięcy 936 złotych i 97 groszy. Na spłatę kredytów i pożyczek w tym roku – do końca września miasto wydało 6 mln 94 tys 445 zł. W tym czasie urząd miejski zaciągnął kredyt 17 208 630 zł. Deficyt finansów miasta po trzech kwartałach roku wynosi (minus) -12 648 871,15 zł.

To dane finansowe z opublikowanego przez urząd miasta sprawozdania finansowego Łomży na dzień 30 września 2014 roku miasta opracowanego na potrzeby Ministerstwa Finansów. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę